Onas

Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko – Radcowska to zespół wyspecjalizowanych adwokatów, radców prawnych i aplikantów, którym prawo pozwoliło połączyć pracę zawodową z rozwijaniem swoich pasji.

Nieustanne i szybkie zmiany w obowiązujących przepisach prawnych, prowadzą często do tego, że próbuje się wykorzystywać powstałe luki prawne, do osiągania własnych korzyści kosztem innych. Stoimy na stanowisku, że nasza wiedza pozwala nam bronić interesów tych osób, które potrzebują pomocy prawnej lub czują się oszukane.

To zadowolenie naszych Klientów sprawia, że wierzymy w słuszność naszej pracy i prowadzi do tego, że wykonujemy ją w sposób bezkompromisowy.

Specjalizujemy się w sprawach związanych z likwidacją polisolokat oraz odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych pobranych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe na skutek wypowiedzenia umowy.

Nasz zespół adwokatów oraz radców prawnych posiada bogate doświadczenie w likwidacji polisolokat, jak również w prowadzeniu postępowań dotyczących uzyskania zwrotu pieniędzy utraconych w wyniku rozwiązania umowy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Pomagamy przygotować wszelkie niezbędne formalności związane z likwidacją polisolokaty, a także służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie prowadzonej sprawy.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które utraciły swoje środki na skutek zamknięcia polisolokaty lub które chcą rozwiązać swoją umowę.