O nas

Kancelaria specjalizująca się w likwidacji i dochodzeniu roszczeń z Polisolokat

 

Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko – Radcowska to zespół wyspecjalizowanych adwokatów, radców prawnych i aplikantów, którym prawo pozwoliło połączyć pracę zawodową z rozwijaniem swoich pasji.

Nieustanne i szybkie zmiany w obowiązujących przepisach prawnych, prowadzą często do tego, że próbuje się wykorzystywać powstałe luki prawne, do osiągania własnych korzyści kosztem innych. Stoimy na stanowisku, że nasza wiedza pozwala nam bronić interesów tych osób, które potrzebują pomocy prawnej lub czują się oszukane.

To zadowolenie naszych Klientów sprawia, że wierzymy w słuszność naszej pracy i prowadzi do tego, że wykonujemy ją w sposób bezkompromisowy.

Specjalizujemy się w sprawach związanych z likwidacją polisolokat oraz odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych pobranych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe na skutek wypowiedzenia umowy.

Nasz zespół adwokatów oraz radców prawnych posiada bogate doświadczenie w likwidacji polisolokat, jak również w prowadzeniu postępowań dotyczących uzyskania zwrotu pieniędzy utraconych w wyniku rozwiązania umowy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Pomagamy przygotować wszelkie niezbędne formalności związane z likwidacją polisolokaty, a także służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie prowadzonej sprawy.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które utraciły swoje środki na skutek zamknięcia polisolokaty lub które chcą rozwiązać swoją umowę.

Zespół kancelarii

 

Adwokat Wrocłlaw do spraw polisolokat
Radca prawny Wroclaw do spraw polisolokat

Wspólnicy:

Adwokat Ewa Anczewska
Radca prawny Kamila Puńko
Adwokat Natalia Hyczko

Obsługa Klientów:

Michał Pielech
Prawnik Bartosz Rojek

Aplikanci, prawnicy i asystenci

Aplikant Adwokacki Kinga Cyran
Aplikant Adwokacki Bartosz Kośmieja
Parawanik Bartosz Rojek

Poznaj opinie naszych klientów.

Jak najbardziej polecamy usługi prawne Pani Mecenas Ewy Anczewskiej. Na podkreślenie zasługuje bardzo dobry kontakt e-mailowy i telefoniczny. Mimo naszych wątpliwości co do wygranej sprawy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym o zwrot pieniędzy z polisolokaty, Pani Adwokat bardzo chętnie zajęła się sprawą i z pełnym profesjonalizmem doprowadziła ją do wygranej. 

Zuzanna i Zbigniew

Polecam tę kancelarię, byłam informowana na bieżąco o toku postępowania spawy i pomogła mi odzyskać pieniądze z polisolokaty.

Grażyna

Polecam za bardzo sprawne przeprowadzenie sprawy i co najważniejsze z pozytywnym wynikiem. Miły, bezproblemowy i profesjonalny kontakt. Rozliczenie bardzo przejrzyste POLECAM jeszcze raz.

Paweł Kamiński

Więcej opinii znajdziesz klikając w poniższe ikony

skandia opinie opłata likwidacyjna dochodzenie roszczeń
Skandia Vienna life opinie opłata likwidacyjna dochodzenie roszczeń
Skandia Vienna life opinie odzyskiwanie opłaty likwidacyjnej

Dane kontaktowe.

Wypełnij formularz i wyślij

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Adwokat Ewa Anczewska i Radca Prawny Kamila Puńko, działające jako wspólnicy Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska spółka cywilna, ul. Rybacka 7 lok. 205, 53-656 Wrocław, NIP 8971862642 REGON: 382222440, telefon: 71 780 45 15, e-mail: kontakt@oplatylikwidacyjne.pl.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit f. RODO, czyli przetwarzanie danych w celu realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami strony).
Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na złożone pytanie, a po tym czasie mogą być przez nas przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane przez Państwa pytanie.
Przysługują Państwu prawa do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że organem nadzorczym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.