Publikacje

Polisolokaty co to takiego?

Polisolokaty co to takiego?

Zainwestowałeś środki w polisolokaty? Nadal możesz odzyskać swoje oszczędności! Inwestowanie w polisolokaty to jedna z najmniej opłacalnych dróg pomnażania kapitału, która nie daje praktycznie żadnych szans na wypracowanie zysków, a jednocześnie niesie za sobą ogromne...

czytaj dalej
Polisolokaty Getin Bank

Polisolokaty Getin Bank

Polisolokaty Getin Banku, czyli jak chronić się przed nieuczciwymi praktykami? Całkiem niedawno Grupa Getin Bank, w której składzie znajdują się banki takie jak: Getin Nobel Bank, Idea Bank oraz Lions Bank, „zasłynęła” ujawnieniem przez UOKiK bardzo niepochlebnego...

czytaj dalej
Wyrok polisolkaty – wygrana konsumenta

Wyrok polisolkaty – wygrana konsumenta

Wyrok polisolokaty – Sąd uwzględnia powództwo na rzecz konsumenta w sprawie polisy z UFK W dniu 04.10.2017 r Sąd Rejonowy w Gliwicach w sprawie przeciwko Towarzystwu Ubezpieczeniowemu wydał wyrok zasądzający na rzecz naszego Klienta kwotę w wysokości 32.539,33 zł wraz...

czytaj dalej

Kompleksową obsługę prawną w zakresie likwidacji oraz dochodzenia roszczeń z polisolokat gwarantuje Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko – Radcowska.

Wypełnij formularz i wyślij

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Adwokat Ewa Anczewska i Radca Prawny Kamila Puńko, działające jako wspólnicy Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska spółka cywilna, ul. Rybacka 7 lok. 205, 53-656 Wrocław, NIP 8971862642 REGON: 382222440, telefon: 71 780 45 15, e-mail: kontakt@oplatylikwidacyjne.pl.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit f. RODO, czyli przetwarzanie danych w celu realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami strony).
Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na złożone pytanie, a po tym czasie mogą być przez nas przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane przez Państwa pytanie.
Przysługują Państwu prawa do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że organem nadzorczym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.