Wybrany produkt: Uniqa

Jakie dokumenty są potrzebne?

  • Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


O firmie Uniqa

Obecna na rynku ubezpieczeń od ponad 25 lat, UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie to jedna z największych grup ubezpieczeniowych w Polsce. Polski oddział firmy należy do międzynarodowego koncernu UNIQA Insurance Group, którego siedziba znajduje się w Wiedniu. Pomimo że główną specjalizacją instytucji są ubezpieczenia spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, UNIQA zaznacza, że jest firmą uniwersalną.

Jeśli chodzi o ofertę ubezpieczeń dla Klientów indywidualnych, UNIQA posiada szeroką gamę produktów dostępnych dla każdego, kto myśli o zabezpieczeniu swojej przyszłości od nieoczekiwanych wypadków. Decydując się na jakikolwiek z podobnych produktów, nie można jednak zapomnieć o dodatkowych wydatkach, jakie może na nas nałożyć TU UNIQA. Opłata likwidacyjna to koszt, z którym trzeba się liczyć, gdy będziemy chcieli wcześniej zrezygnować z funduszu. Maksymalna kwota takiej opłaty nie może wynieść więcej niż 18-25% wpłaconych składek.