Wybrany produkt: Skandia

Jakie dokumenty są potrzebne?

  • Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Skandia

Skandia to Towarzystwo Ubezpieczeniowe, od ponad 150 lat istniejące na rynku szwedzkim. W Polsce firma zaczęła funkcjonować w 1999 roku. Przez około 17 lat Skandia zbudowała wizerunek instytucji specjalizującej się w ubezpieczeniach na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Firma, oprócz sporej oferty produktów inwestycyjnych, wyróżnia się także wspieraniem aktywnych form spędzania wolnego czasu, popierając takie inicjatywy, jak Tour de Pologne czy Skandia Maraton Lang Team.

Jeśli chodzi o produkty inwestycyjne, Skandia poleca Klientom ponad 100 różnych funduszy, a także specjalnie przygotowane programy inwestycyjne. Jednymi z najbardziej popularnych są Global Invest, Total Invest czy Investbox. Aby uzyskać daną polisolokatę, najczęściej wymagany jest wypełniony wniosek, dostarczenie dokumentacji medycznej oraz poddanie się badaniom lekarskim – jak można przeczytać w opisie oferty Skandia. Opłata likwidacyjna wynosi zazwyczaj kilkanaście złotych miesięcznie w stosunku do zainwestowanych środków.