Wybrany produkt: Raiffeisen

Jakie dokumenty są potrzebne?

  • Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Raiffeisen

Raiffeisen Polbank, funkcjonujący także pod nazwą Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna, to międzynarodowy bank komercyjny, którego polska centrala mieści się w Warszawie. Działający na rynku od 1991 roku, Raiffeisen Polbank oferuje usługi z zakresu m.in. produktów ubezpieczeniowych, inwestycyjnych i oszczędnościowych dla Klientów indywidualnych klasy średniej oraz średnich i mniejszych przedsiębiorstw. Warto też wspomnieć, że w 2014 roku instytucja plasowała się na ósmym miejscu największych polskich banków pod względem wielkości aktywów.

Jeśli chodzi o ofertę produktów inwestycyjno-oszczędnościowych banku Raiffeisen, mamy do wyboru cztery Portfele Modelowe, czyli strategie inwestycyjne reprezentujące poszczególne poziomy ryzyka i zysku. Poczynając od Strategii Zielonej, poprzez Strategię Niebieską i Żółtą, aż po Strategię Czerwoną z największym ryzykiem. Ponadto należy wiedzieć, że opłata likwidacyjna w Raiffeisen Polbank, po niedawnych cięciach, dzisiaj wynosi około 1,3% w skali roku.