Wybrany produkt: Open Life

Jakie dokumenty są potrzebne?

  • Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Open Life

Głównym produktem Towarzystwa Ubezpieczeniowego Open Life jest zapewnianie jak najlepszych rozwiązań finansowych i optymalne inwestycje z najbardziej korzystnym oprocentowaniem. Firma podkreśla, że troska o spokojne i szczęśliwe życie Klientów jest zdecydowanym priorytetem w każdej strategii instytucji. Dlatego też w ofercie Towarzystwa możemy zauważyć dość spory wachlarz produktów inwestycyjno-ubezpieczeniowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

Open Life oferuje dużą swobodę przy wyborze produktu oraz dostęp do instrumentów finansowych i strategii inwestycyjnych. Składki, na które Klient się zdecyduje, można dostosowywać w zależności od jego decyzji i preferencji. Dodatkowe benefity w ofercie to m.in. możliwość częściowego lub całościowego wykupu inwestycji, obsługa polisy przez internet czy regularna wypłata zysków – jak czytamy na stronie internetowej Open Life. Opłata likwidacyjna, bo o niej jednak treść witryny nie wspomina, wynosi często większość zainwestowanej kwoty.