Wybrany produkt: Nationale-Nederlander

Jakie dokumenty są potrzebne?

  • Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Nationale-Nederlander

Powstała w 1962 roku niderlandzka firma Nationale-Nederlander jest jedną z największych placówek finansowych w Holandii. W Polsce instytucja działa prężnie od kilkunastu lat, specjalizując się w zapewnianiu swoim Klientom różnego rodzaju rozwiązań ubezpieczeniowych. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej Nationale-Nederlander, misją firmy jest stałe zapewnianie poczucia bezpieczeństwa i stabilności finansowej każdemu Klientowi oraz jego rodzinie.

W bogatej ofercie instytucji, oprócz klasycznych produktów ubezpieczeniowych, znajdują się także ubezpieczenia ochronno-inwestycyjne. „Sposób na przyszłość” pozwala dopasować zakres ochrony, a także zainwestowane środki, w zależności od potrzeb Klienta. Pomimo zapewnień  o elastyczności  i wygodzie prowadzenia takiej polisy, należy jeszcze pamiętać o opłacie likwidacyjnej. Nationale-Nederlander nie wspomina o niej w przejrzysty sposób; dobrze zatem wiedzieć, że według nowych ustaw, w przypadku rezygnacji z produktu trzeba się liczyć ze stawką nawet 20% zainwestowanych środków.