Wybrany produkt: Metlife

Jakie dokumenty są potrzebne?

  • Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Metlife

MetLife Inc. to jedna z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Jej specjalnością są produkty ubezpieczenia na życie, renty kapitałowe, usługi zarządzania aktywami oraz świadczenia pracownicze. Istniejąca na rynku od 1968 roku i obsługująca niemal 100 milionów klientów, MetLife jest obecna w około 50 krajach – także w Polsce. Zainwestowane na naszym rodzimym rynku ponad 20 miliardów złotych w większości przeznaczane jest na rozwój flagowych produktów instytucji, takich jak ubezpieczenia, emerytury i inwestycje.
W ofercie MetLife znajdują się typowe ubezpieczenia na życie, wypadkowo-zdrowotne, a także emerytury. W zależności od preferowanego produktu możemy wybrać ochronę na czas określony lub nieokreślony. Oprócz klasycznych ubezpieczeń MetLife proponuje ulokować swe środki na polisach na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (tzw. UFK). Trzeba jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się taki produkt MetLife, opłata likwidacyjna w przypadku rezygnacji z polisy będzie wynosiła minimum 25% wpłaconych środków.