Wybrany produkt: Generali

Jakie dokumenty są potrzebne?

  • Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Generali

Generali to jedna z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, istniejąca na rynku od ponad 185 lat. W Polsce instytucja ta, powstała w 1999 roku, nosi nazwę Generali Polska i wchodzi w skład Grupy Generali. Model biznesowy firmy oparty jest na trzech głównych filarach: zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi, ubezpieczeniach korporacyjnych oraz ochronie majątku i życia Klientów indywidualnych.

Spore doświadczenie na rynku funduszy pozwoliło Grupie Generali zebrać dość pokaźną ofertę produktów inwestycyjnych. Możemy wybrać pomiędzy Omniprofit Platinum, które daje możliwość budowania kapitału na realizację życiowych planów. Dla Klientów chcących ulokować swe oszczędności w obrębie rodziny, Generali proponuje program Omnipofit Premium. Warto jednak wiedzieć, że w  przypadku wcześniejszej rezygnacji z produktu, trzeba liczyć się z dość sporymi kosztami. Opłata likwidacyjna w Generali wynosi zazwyczaj aż 100% ulokowanego na funduszu kapitału. Podobnie jest w przypadku, gdy taką polisolokatę musimy rozwiązać ze względu na nieprzewidziane wypadki życiowe.