Wybrany produkt: Europa

Jakie dokumenty są potrzebne?

  • Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Europa

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Grupa Europa istnieje na polskim rynku już od ponad 20 lat. Cechą charakterystyczną działalności firmy jest współpraca z bankami przy przyznawaniu ubezpieczeń Klientom indywidualnym. Misją Grupy, jak możemy przeczytać na stronie internetowej, jest bezustanna innowacyjność i stały, dynamiczny rozwój. Takie podejście pozwoliło firmie zyskać zaufanie wielu Polaków.

Grupa Europa posiada szeroką ofertę produktów inwestycyjnych w połączeniu z ubezpieczeniami. Najtańszą opcją, wymagającą 5000 złotych jednorazowej wpłaty, jest polisolokata „Wymarzone Perspektywy”. Kolejną propozycją, zobowiązującą do sporego kapitału początkowego (około 100 000 zł), jest „FWR Optymalny Portfel II”. Wszystkie oferty zawierają ubezpieczenie na wypadek śmierci. To jednak nie wszystko, co należy wiedzieć o produktach Towarzystwa TU Europa. Opłata likwidacyjna, pobierana w przypadku wcześniejszej likwidacji polisolokaty, wynosi minimum 200 zł i rośnie w zależności od ilości zainwestowanych środków.