Wybrany produkt: Ergo Hestia

Jakie dokumenty są potrzebne?

  • Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Ergo Hestia

Ergo Hestia, istniejąca na polskim rynku od 1991 roku, specjalizuje się w ubezpieczeniach dla Klientów indywidualnych. Misją firmy jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa we wszystkich obszarach ryzyka: od domu czy mieszkania poczynając, przez samochód, podróże, na biznesie i życiu kończąc. Ponad 3 700 doradców ubezpieczeniowych na terenie całego kraju dba o to, by Klient zdecydował się na najlepszą ofertę. Warto także wspomnieć, że Ergo Hestia została nagrodzona godłem TERAZ POLSKA za najlepszy system likwidacji szkód.

Podobnie jak inne instytucje o podobnym profilu działalności, Ergo Hestia proponuje Klientom skorzystanie z Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych, które pozwalają ulokować kwotę ubezpieczenia na lokacie inwestycyjnej. W przypadku takich produktów należy jednak pamiętać o tzw. opłacie likwidacyjnej. Ergo Hestia co prawda niedawno obniżyła kwotę takiej opłaty w związku z rozporządzeniem UOKiK, lecz pomimo to kwota, z jaką należy się liczyć, to 25% zainwestowanego kapitału.