Wybrany produkt: Compensa

Jakie dokumenty są potrzebne?

  •  Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Compensa

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Firma wchodzi w skład austriackiej Grupy Vienna Insurance Group, która od kilkudziesięciu lat jest jednym z liderów instytucji ubezpieczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Dość spora oferta Towarzystwa daje możliwość elastycznego wyboru pakietów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Warto też wiedzieć, że w 2014 roku firma otrzymała tytuł „Perły Polskiej Gospodarki”.

Jeśli chodzi o wachlarz produktów dostępnych w Compensa, możemy znaleźć ubezpieczenia rentowe i terminowe na życie, a także opcje połączenia ubezpieczenia z funduszem kapitałowym, wymagające składek jednorazowych („Flexi Plus”) lub regularnych („Compensa Prestiż Nova”). Zanim jednak zdecydujemy się na taki produkt, należy pamiętać o konsekwencji finansowej, która nie jest wyraźnie podkreślona na stronie internetowej TU Compensa. Opłata likwidacyjna, pobierana w przypadku wcześniejszej rezygnacji z oferty polisolokaty, wynosi około 90% zainwestowanych środków.