Wybrany produkt: AXA

Jakie dokumenty są potrzebne?

  • Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  • Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Axa

Grupa AXA to jedna z najbardziej wartościowych marek ubezpieczeniowych na świecie. Wyceniana na ponad 9,3 mld USD i obecna w 59 krajach, AXA specjalizuje się w różnego rodzaju ubezpieczeniach: na życie, inwestycyjnych, wypadkowych, turystycznych, komunikacyjnych, majątkowych, a także oferuje otwarty fundusz emerytalny i usługi zarządzania aktywami. Oprócz działalności finansowej i inwestycyjnej, Grupa aktywnie wspiera badaczy i naukowców z całego świata, prowadząc fundację AXA Research Fund.

Najbardziej popularne produkty inwestycyjne to AXA TFI – fundusz, w ramach którego Klient może zadecydować o czasie planowanej inwestycji, a także podejmowanym ryzyku. Subfundusz o nazwie AXA FIO dzieli się na trzy różne rodzaje: akcji, dłużne i mieszane. To jednak nie wszystko, co należy wiedzieć o ofercie AXA. Opłata likwidacyjna, pobierana w sytuacji, gdy chcemy zrezygnować z danego produktu, może kosztować nas nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych, w zależności od kwoty wpłaconej na fundusz inwestycyjny.