Wybrany produkt: Aviva

Jakie dokumenty są potrzebne?

  •  Polisa lub jej numer

  • Aneksy do polisy – jeżeli były zawarte

  •  Pismo o rozwiązaniu polisy, zawierające rozliczenie polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

  • Pismo, w którym Ubezpieczyciel informuje o opłacie likwidacyjnej, jaka zostanie pobrana w przypadku zamknięcia polisy – jeżeli jest w Państwa posiadaniu

Zgłoś nam swoją sprawę za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@oplatylikwidacyjne24.pl dołączając niezbędne dokumenty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres email (wymagane)
Treść wiadomości

Załącz pliki


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

O firmie Aviva

Należąca do największych instytucji finansowych w Polsce i jednocześnie najlepszych grup ubezpieczeniowych w Europie, Aviva specjalizuje się głównie w produktach ubezpieczeniowych. Na naszym rodzimym rynku firma skupia około 3,5 mln Klientów, zbierając oszczędności o łącznej wartości ponad 50 mld złotych. Warto także wiedzieć, że Aviva jest instytucją przyjazną rodzinie, o czym świadczy program Aviva dla Młodych Rodziców, a także konkurs grantowy „To dla mnie ważne” Fundacji Aviva.

W swojej ofercie Aviva proponuje Klientom typowe ubezpieczenia inwestycyjne. Do wyboru mamy trzy produkty, w zależności od naszych celów oraz sytuacji życiowej: Bonus VIP, Multibonus oraz Kapitalna Przyszłość. Każde z ubezpieczeń charakteryzuje się innym rodzajem i wysokością miesięcznej wpłaty. To jednak nie wszystko, co należy wiedzieć o produktach ubezpieczeniowo-inwestycyjnych Aviva. Opłata likwidacyjna, pobierana w momencie wcześniejszej rezygnacji z produktu, może wynosić nawet do 25% zainwestowanych środków.